Listopad 2008

15. kapitola - Špatné dny, část 2.

23. listopadu 2008 v 22:05 | Ella016 |  Temné tajemství
Já vím já vím!!! Pozdě! musela jsme se učit, ale stejně mi to nedalo a musela jsem to dopsat, i kdyby nevim co, prostě jinak jsem se nemohla soustředit. Nevím co si o téhle části myslet... tak nebudu myslet raději nic... snad se bude trochu líbit a já se jdu uvrtat do prokletých básníků a moderny... + někde se vyjadřuju jak Tatar... *sorry*
Tak a SPOILER: 16. kapitola bude zlomová (a když ne, tak to bude 17., ještě nevim jak přesně mi to vyjde x))

15. kapitola - Špatné dny, část 1.

18. listopadu 2008 v 22:47 | Ella016 |  Temné tajemství
No, sepsala jsem kratší pokráčko, ale budu se snažit dál... brzy by mělo být pokračování... nejpozději do konce výkendu.
for: Leňulku a insane x)
snad se vám to bude aspoň trošku líbit...


16. kapitola - Hádka

15. listopadu 2008 v 21:35 | Ella016 |  True dream
Dneska v buse směr domů po 8,5 hodinách v práci na nohou mě napadlo, jak se trošku hnout z místa... takže jsem to musela dostat z hlavy x) Není to otevřený konec, tentokrát, takže snad žádné věty typu, proč jsem to tak blbě ussekla xD Tohle je celá krátká kapitola... x)
Příští povídka je sporná... podle toho, k čemu mě napadne pokračování dřív xD
Hádací kapitola věnovaná pro Koldu x) Snad se vám bude líbit...


5. kapitola - Rodinné záležitosti

8. listopadu 2008 v 22:24 | Ella016 |  Mezi západem a východem slunce
Koukněte do menu, přibyly nové postavy k povídce x) Tohle je strášná nuda, už jsem začala psát další kapitolu, tam se bude něco dít... xD A hádejte co??? x)

Neaktuálně k aktuálkám x)

2. listopadu 2008 v 17:12 | Ella016 |  info
Určitě jste si všimli změny - nahodila jsem "zimní kabát" xD Trošku brzy, proto to neaktuálně xD Ale co! Někde už sněží, takže...eh... takže proto...
A navíc se mi nechtělo dávat podruhý ten samý lay x) Jsem holt strašnej poděs xD
Nevím jak u vás, ale u nás je mlha, že nevidíte na krok... trošku mi to připomíná horor Mlha, ale já ji mám ráda, takže jsem happy.x)

Ohledně pokračování - bude to znovu trvat. Včera jsem napsala kousek k TD a v noci jsem přemýšlela nad jednou scénou z MZVS a nedala mi spát mrcha x)

Budu se snažit, abych napsala něco co nejdřív, ale ošklivá škola mi brání, teď jdu psát životopis a popis cesty na ajinu, ještě že to mám přes parkoviště, přechod, skrz náměstíčko a violá - jsem ve škole xD Lituju lidi, co bydlí třeba na Kladně - musí popsat cestu z domu, kdy jede bus, kudy jede atd... xD

Jdu napsat úkoly a pak se vrhnu na pokračování x)

Eh... tahle písnička se mi tak trošku hodí k obrázku a jeho náladě, a je to Winter love, takže pasuje x) Jak se vám líbí?