Tři dny - den 2. - Rozlučka - část 2.

21. března 2008 v 21:56 | Ella016 |  Tři dny
No, omlouvám se, je to divná část, nudná a nezáživná, chtěla jsem napsat něco extra, ale neměla jsem múzu, a takhle to pak dopadá...=/
"Páni!" výskla Alice, když jsme přijely k nočnímu klubu ve městě, kde se měla konat moje rozlučka. Její nadšení sem moc nesdílela, ale co už. Soustředila jsem se raději na to, jak se nezabít při vystupování a moje mini mi k soustředění moc nepomohla.

Alice zakoulela očima a Jessica mi začala štěbetat do ucha. Jakmile jsme byly z domu, rozpovídala se, možná až moc. Angela se na mě povzbudivě usmála a já se trochu uvolnila. Rosalie si upravila zlaté vlasy a elegantně pohodila hlavou, až se její lokny koketně rozletěly na strany a muži, kteří šli právě kolem omámeně zamrkali.Zasmála jsem se. Možná to bude legrace, jen nemyslet, zapomenout co bude zítra a nechat mysl, aby se uvolnila a užila si poslední den svobody, jako svobodná holka.
"Tak na co čekáme? Jdeme se bavit!" Alice, Rosalie, Esme i Angela se na mě udiveně koukaly, jen Jessica se tvářila, jakoby to bylo úplně normální.
"Vypadá to tady senzačně holky! Těším se, bude zábava...jdeme dovnitř?"
"No jasně." zašvitořila Alice, popadla Angelu a mě pod paží a rázně vykročila směrem ke klubu, Rosalie zase Esme a Jessicu a vešly jsme.
V klubu nebylo narváno ,ale ani ne prázdno. Když jsme vešly všechny páry očí se na nás zaměřily. No, myslím, že asi nejvíc na Rosalii, ale nebylo to jisté, protože když jsme se rozdělily, zůstalo na mě viset pár obdivných pohledů. Alice to sledovala pobaveným pohledem a objednala pití. Sesedly jsme si kolem stolu na kožené sedačky. Nervózně jsem těkala očima kolem dokola a nemohla si zvyknout na tu atmosféru, kde na mě každý zírá, stejně jako na ostatní Cullenovic holky. Bude to takhle i potom? Budu jako ony? Krásná a dokonalá? Nebo to budu jen já, Bella, obyčejná Bella, jako jsem i teď? Nechtěla jsem na to teď myslet, zvedla jsem se a šla k baru.
"Něco tvrdšího." Barman se na mě zkoumavě zadíval a pronesl větu, při které jsem vyprskla smíchy, kdybych něco zrovna pila, tak bych to asi provedla jako ve filmu.
"Cože prosím? Jestli jsem plnoletá? Jistěže, zítra se vdávám, dejte mi laskavě něco tvrdšího, ať ta rozlučka stojí za to." ušklíbla jsem se, když přede mě postavil vodku s džusem, ale jina kjsem to nekomentovala, však počkej. Znenadání se vedle mě objevila Alice.
"Bello, myslím, že bys to neměla pít, nejsi moc stabilní, co se alkoholu týče."
"Je to jen vodka s džusem, Alice, nejsem přece žádný srab, nějaká vodka mě oddělat nemůže, když se to nepovedlo ani třem upírům před ní..." dodala jsem škodolibě, když sebou Alice při vzpomínce nepatrně trhla.
"Co dělá Edward?" zeptala jsem se, abych odvedla její pozornost a vypila na ex půlku sklenice. Prokoukla to, ale odpověděla.
"Charlie s Philem se opijou a budou cestou domů zpívat, ostatní budou předstírat taky opilost, bude to zábava, takže přestaň myslet na Edwarda a bav se s náma."
"Tak mě necháš mít moji vodku, co ty na to?" smlouvala jsem. Rezignovaně zvedla dlaně vzhůru na výraz, že se vzdává a já potěšeně dopila sklenici. Za chvíli jsem už měla v sobě další tři a Jessica s Angelou nebyly pozadu, kdo by to do Angely řekl, že se umí odvázat? V jukeboxu jely starý ploužáky a popový melodie a já se poprvé uvolnila. Bylo mi fajn, i když za to nejspíš z větší části mohla ta vodka a později i rum a další panáky napojů, u kterých jsem ani neznala názvy, protože to objedlnáva vesměs Jessica, která měla docela přehled. Alice s rosalie se velmi přesvědčivě bavily flirtováním s nějakými místními a já se bavila s Esme a Reneé a vyprávěla jí nudné historky z mého života před Edwardem a jejich rodinou, byl ozajímavé, že se mi vůbec nestýskalo po sluníčku, nad čím mamka kroutila hlavou, ale jen do doby, kdy se přidala k Jessice, která začala tancovat.
"Alice, co by se stalo, kdyby si něco vypila???" zaptala jsem se se zájmem, když se Angela připojila k holkám výřícím na parketu kreace, za které by se nemusely stydět ani ve Vegas.
Rosalie právě teatrálně vyprskla svoje pití, jak jsem to chtěla udělat já před několika hodinami a začala se kouzelně smát.
"Bello, mluví z tebe pití?" smála se a já jen pokrčila rameny.
"Asi jo. Nikdy jsem se nezkoušela opít, myslím, že je na to celkem vhodná příležitost, poprvé a taky naposledy, víte jak budu vypadat??!" v té chvíli přišla , nebo spíš přitančila, Reneé a zachytila konec našeho rozhovoru.
"Ale Bello, miláčku, neboj, i ta největší bolest hlavy tě přejde, když budeš vědět, co tě zítra če-" zarazila jsem ji.
"Mami, prosím, ne. Neříkej to, chci si dneska užít jako svobodná holka, aby ta rozlučka stála za to..." po těhle slovech jsem se zvedla a šla se vrhnout do víru tance ke svým dvěma kamarádkám a potíže s rovnováhou? Stydlivost? Tyhle slova nic neznamenají, když se chcete bavit naplno, a to já chtěla. Až o pár dní později mi došlo, co jsem všechno skutečně prováděla, ale to jsem ještě netušila.
Asi ve čtyři ráno jsme se konečně sebraly a odjely domů, samozřejmě řídila Alice, protože za a, nebyla opilá - nebylo to možné, za b, nikdy by nikomu z nás lidí, tedy mě, Angele, Reneé, natožpak Jessice, svoje žluté milované Porche nepůjčila. Při příjezdu jsme se potkali s naprosto namol Charliem a Philem, kteří se svorně navzájem drželi kolem ramen a zpívali nějakou písničku, které jsem díkybohu nerozumněla. Emmet se chechtal, Jasper vypadal až moc uvolněně a já to cítila, všechny emoce byly odbourané, volné, euforické. Samozřejmě všechny páry se začaly vítat doma, to znamená Cullenovic. Já, jako vždy, provedla nějakou blbost, teda ne že by Edwardovi vadilo, když jsem mu skočila kolem krku a omotala se kolem něj, jako kdybych ho neviděla roky, u mě spíš dny, ale moje nálada způsobila, že jsem si přestala uvědomovat naše pravidla. Vlastně Edwardova, ale pro moji bezpečnost. Vášnivě jsem se k němu přitiskla a objímala ho celou svou silou. Jemně mě políbil ,ale mě, opojené alkoholem a uvolněnou náladou kolem mě, to nestačilo. Jindy bych si před rodiči nedovolila Edwarda ani políbit na rozloučenou na rty, za to teď už to mělo k nevinnému polibku hodně daleko. Emmet začal po pár minutách našeho shledání, kdy Edward usoudil, že on má dostatek síly, aby se nenechal unést, tak moc jako já, tleskat a určitě měl dost konkrétní myšlenky, protože Edward na chvíli ztuhl a pak se rozchechtal. Když jsem na něj nechápavě civěla, stále omotaná kolem něj, vysvětlil mi to.
"Myslí si, jak jsi se dneska neodvázala, a že by s tebou mohla být sranda...dál to rozvádět nebudu, nechtěj to po mě, zbytek byl věnován Rosalii a dnešní noci." dusila jsem smích v Edwardově košili a přes jeho rameno mrkla na Emmeta s rosalií, kteří se začali smát. Co to dneska se všemi bylo? Ale všechno musí jednou skončit. Alice mě musela od Edwarda odtrhnout silou a prohlásila, že tohle není správný postup, že večer před svatbou jsme se neměli vidět.
"Máš štěstí, že vím, že ta svatba bude dokonalá, jinak bych tě..." nechala větu vyznět do ztracena jako výhružku, i když od malinké Alice se zlatýma očima a dvěma šibalskými culíčky vytvořených na jejích krátkých vlasech, to tak nepřipadalo ani zdaleka. Chtě nechtě jsme se s holkama - Alicí, Angelou a Jessicou - vydaly do Edwardova pokoje, nevím proč zrovna tam, ale nějak mi to bylo v celku jedno. Angela s Jessicou vydechly úžasem nad Edwardovou sbírkou CD-ček a složitou hi-fi věží a po další hodině jsme se uložily k spánku, tedy, jak se to vezme. Alice samozřejmě spát nemohla, ale ochotně to předstírala, aspoň do doby, než jsme my tři usnuly. Pak už o ničem nevím, jen že ráno mě dost specifický a vysoký hlas, patřící Jessice, probudil ze snění.
"Bello, probuď se, dneska se vdáváš!!!" ječela nadšeně do mého ucha. přetáhla jsem si přes hlavu polštář a chtěla tu noční můru zaplašit dalším spánkem, tvrdším, než mi došlo, co jsem před chvílí slyšela. Zděšeně jsem odhodila polštář na zem a vyhrkla:
"Panebože! Já se vdávám! A to je dneska?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 22. března 2008 v 9:49 | Reagovat

Chichi...Bella byla zábavná!! XD Už se těším na svatbu!!!!Rychle ji přidej!!! :-)

2 Nattalliaa Nattalliaa | E-mail | Web | 22. března 2008 v 10:27 | Reagovat

Úžasné!! x) to je dokonalý!! prosím, prosím šup sem další ;)

3 Barcik Barcik | 22. března 2008 v 16:25 | Reagovat

hehehe.. je to skvělé. Ale já mám dneska taky takovou náladu, protože jsem celý den koukala na Pár Pařmenů. xD

4 Luelle Luelle | Web | 26. března 2008 v 7:57 | Reagovat

už se těším na svatbu, ale mělo by to rozhodně pokračovat. Tak ty dva dny přeskoč, my se z toho nezblázníme. Navíc si to napsala zajímavě, nevím, co na tom je nudnýho. Nic jsem tam nenašla. Pls příště Edwarda opij i když to nejde. Aspoň by byla sranda

5 Kolda Kolda | E-mail | Web | 30. května 2008 v 23:10 | Reagovat

Náádherný-!!!!!!!!!!! pokračuj prosííím! co nejdřív!!!!!

6 Leňulka Leňulka | Web | 31. května 2008 v 15:59 | Reagovat

pokračuj plosíííííííím =))) píšeš klááásně

7 plosíííím plosíííím | 2. června 2008 v 17:39 | Reagovat

prosííím... strašně tě prosím pokračuj, už sem chodím alespoň 5 dní a nic vykašli se na ten příběh co teď píšeš ať je to co je, a pokračuj prosíííííím tady v tomhle

8 Ella016 Ella016 | Web | 17. června 2008 v 20:04 | Reagovat

zatím nemám nápad a nechci kopírovat někoho myšlenku, budu muset počkat až mě napadne něco originálního ,což se nestane, takže brzo už brzo pokračování, obyčejné....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama