Únor 2008

7. kapitola - Strach a bolest, část 2.

28. února 2008 v 23:25 | Ella016 |  Temné tajemství
Zbytek prázdnin proběhl naprosto monotóně - James, práce, James, klid a taky bezestná noc. Nevím proč se mi to dělo, že by mě to opravdu tak sebralo? Vždy jsem si chtěla jen lehnout a spát, ale jakmile sem si dala iPoda, začala jsem přemýšlet o věcech, o kterých sem nechtěla. Začala jsem být dokonce paranoidní! Všude sem viděla černou postavu. I ve snech, kterých bylo tak zoufale málo. Jinak to byly naprosto nezajímavé Vánoční prázdniny. Až do Silvestra.

7. kapitola - Strach a bolest, část 1.

28. února 2008 v 23:20 | Ella016 |  Temné tajemství
You could be my unintended choice
to live my life extended
you could be the one i´ll always love
...
"Proboha nééééé! Zmlkni.", zahulákám do polštáře a praštím telefonem o zem. Naštěstí, nebo snad bohužel? se mu nic nestalo a budík, na kterém mám svou druhou nejoblíbenější písničku, si vyřvává dál na plný pecky, až mě z toho brní uši. S vypětím všech sil se natáhnu, abych ho vypla, pak sebou zase plácnu na postel a dalších deset minut se nehnu. Když se konečně dostatečně vzbudím,abych byla schopná normálně vstát, všimnu si periferním pohledem něčeho tmavého na polštáři. Vykřikla jsem.

Es tut mir leid, aber...

23. února 2008 v 22:04 | Ella016 |  oznámení
Je mi to líto, ale chtěla jsem si naistalovat nové datadisky, ehmm aby hráli bez CD a když jsem odinstalovávala univerzitu, když sem na to nepřišla, smazaly se mi naprosto všechny downloady a všechny rodiny......takže DzN musí být dočasně pozastaven, pokud ne úplně. Omlouvám se, zrovna teď hledám všechny věci, které jsem si kdy stáhla, ale nemůžu najít ty hlavní...=( To znamená, že i postavy budou jiné a dům taky......ach jooooo

6. kapitola - Nečekaná návštěva

17. února 2008 v 17:45 | Ella016 |  Temné tajemství
  • No, po téhle kapitole přijde menší krize, protože další j napsaná jen způlky...ehm=)
"Sedneš si se mnou?" zeptala jsem se před cvičením z fyziky, kdy jsme se dělili na dvě půlky. Jasper se usmál a kývl. Vyšla jsem do předposlední lavice u okna a sedla si jako vždy k zábradlí.
"Proč sedíš tak daleko, když první lavice u dveří je volná?" zamračil se. Musím přiznat, že jsem na něj koukala jak na mimozemšťana.
"Myslíš, že chci propadnout? Kdo by mi v první lavici asi tak poradil, nevíš? Tady přede mnou sedí kluci, takže mi pošlou papírek s výsledky, ale v první lavici...to bych byla odrovnaná..."

o čem to bude?

16. února 2008 v 20:18 | Ella016 |  oznámení
Zdravím, mám tady novou rubriku DENÍKY (ehm...páni!), ve který bych chtěla mít komixy k the Sims 2. Ty by měli vesměs být z pohledu holek, prostě něco jako jejich deník. Je to blbost, já vím, ale chci to zkusit, jestli mi to půjde. Už brzo se tady objeví první Deník. Ještě nevím o čem přesně bude, ani jak se bude jmenovat, ale bude XDDD
díky, že sem chodíte=)
S pozdravem Ella016

5. kapitola - Byli jsme tady, ale co dál?

16. února 2008 v 20:11 | Ella016 |  Temné tajemství
Nesnáším pondělky. Už od malička mi dělalo problémy cokoliv udělat v pondělí dobře a proto jsem většinou v pondělí, brr hnusné slovo, ve škole chyběla. Rodiče mi bez protestů psali omluvenky, učitelé už si zvykli na moje pondělní výpadky, takže jsme vlastně celá třída měli písemku vždy jiný den v týdnu a nikomu to nevadilo. Asi si myslíte, že je to hloupé, ale já z toho dne mám fakt fobii. Nevím proč. Prostě mám a tečka.

4. kapitola - Budeme spolu?

16. února 2008 v 5:34 | Ella016 |  Temné tajemství
Neozval se. Né že bych nějak čekala nebo tak nějak, ale přece jen nemůže se s někým jednu chvíli vášnivě líbat a pak prostě zmizet na celý dva tejdny, Ale jak vidim, tak může a naprosto bez problémů. Konečně jsem mohla jakž takž normálně chodit a šla jsem do školy. Někdo by zůstal doma, ale já potřebovala přijít na jiný myšlenky, ale v tu chvíli mě nějak nenapadlo, že Jasper chodí do školy taky a sedí se mnou. to mě napadlo až když jsem se usadila, ve své nové černé mini a růžovém tričku na špagetových ramínkách, do lavice.

3. kapitola - Můžu?

15. února 2008 v 16:36 | Ella016 |  Temné tajemství
Marodila jsem, taky jak bych se každý den dovlekla do školy včas? Tak jsem zůstala doma a v obýváku si rozbila základní tábor, neboli tuna DVD a kazet s filmy, jídlo a pohodlné ležení na gauči a kotníkem položeným na polštáři, aby to moc nebolelo. Právě jsem byla v půlce úžasně romantické komedie a představovala si při tom jak mě Jasper před několika nesl a já mu byla tak blízko. No dobře, nebudu se tady rozplývat.=)
Ježiš! Někdo zvoní. Bože to nikdo neotevře??? Aha, nikdo není doma.
"Už běžím.", křikla jsem směrem ke dveřím, což byl dost nadnesenej výraz, jelikož mi dalo práci udělat jen pár kroků. Zvonek ustal. Jestli tam nikdo nebude, tak budu hodně zlá! Poslední krok už jsem prostě nedokázala udělat, tak jsem se jen natáhla, otevřela dveře, pověsila se na ně celou vahou a oneměla úžasem -

St' Valentine Day in Forks

15. února 2008 v 7:05 | Ella016 |  Jednorázovky
Ehmm, no tuhle povídku...co k ní? Je to úplně první (a taky poslední, až zjistíte jak píšu) k Twilight, bohužel, nemám na tyhle FF fantazii ani talent, proto si vymýšlím vlastní, že jo...=) Snad se vám bude aspoň trochu líbit...
"Belo?", otevřela jsem oči a uviděla Edwardovu dokonalou tvář, jak se nade mnou sklání. Jeho sladký dech mě na okamžik omráčil.

2.kapitola - Proč jsem to udělala?

14. února 2008 v 19:27 | Ella016 |  Temné tajemství
"Amelie, na okamžik, prosím.", zavolal si mě profesor na konci vyučování a podal mi nějaký papírek. Se zájmem jsem se na něj podívala. Byla tam adresa z nejluxusnější a nejstarší části našeho města. Takové, kde stály ty nejstarší a nejkrásnější domy s obrovskými zahradami a vlastní historií několika desítek generací.


Dopis na rozloučenou - Jiný svět

14. února 2008 v 18:02 | Ella016 |  Jednorázovky
Možná se sami sebe ptáte proč právě tenhle název? To je jednoduché - patřím do rozdílného světa, jiného než je ten lidský.

1.kapitola - Jsem tu nový

14. února 2008 v 14:38 | Ella016 |  Temné tajemství
Nový žák! Zítra má příjít nový žák. Ale kdo ho potřebuje?! Nikdo o tom nevěděl, jen najednou, ze dne na den, byl přijat a já, jako předsedkyně třídy, jsem měla být jeho průvodkyní. Ale kdo se mě ptal? Nikdo. Klidně jsem si psala výpisky z učebnice, když se najednou ozval profesor se slovy:


Proč vlastně?

14. února 2008 v 14:32 | Ella016 |  info
Ahoj! Založila jsem si tenhle nový blog pro moje chabé pokusy o povídky a moje žvásty. Můj kmenový blog je tenhle, ale tady bych chtěla mít hlavně svoje ubohý povídkyXDD a možná komixy k the Sims, který kvůli velké kapacitě fotek na svůj blog nedávám, ale popravdě je to vlastně taky příběh ne?
No, doufám, že se vám tady bude líbit...a když tak se stavte i na mém druhém blogu tady, budu vám mooc vděčná=)
Zdraví Ella016